Ręczna Robota

Catering Targówek

Restauracja Ręczna Robota – catering Targówek, Bródno, Ząbki – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty cateringowej!

W naszej restauracji Ręczna Robota wyśmienite dania można zjeść nie tylko na miejscu. Zajmujemy się także świadczeniem usług cateringowych na terenie Targówka, Bródna i Ząbek oraz w innych, okolicznych lokalizacjach.

Świadczone przez nas usługi cateringowe to kompleksowa i profesjonalna obsługa skierowana do najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz zamówić gotowe dania z dowozem, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wybierzesz interesujące Cię pozycje z menu – my zajmiemy się resztą i dostarczymy wyśmienite dania na czas w wyznaczone miejsce.

Ręczna Robota – catering Bródno, Targówek, Ząbki – pyszny wybór na każdą okazję!

W naszym menu znalazła się szeroka gama pysznych dań, które doskonale sprawdzą się na wiele okazji – zarówno tych prywatnych, jak również biznesowych. Dysponujemy zapleczem, które pozwala nam na przygotowanie cateringu także dla większych grup osób.

Zapewniamy szybką, punktualną dostawę – nasze dania zostaną doręczone we wskazane miejsce w odpowiednim opakowaniu, dzięki czemu będą ciepłe, aromatyczne i smaczne.

W razie dodatkowych pytań dotyczących nasze oferty cateringowej pozostajemy stale do dyspozycji – zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub przez internet, aby uzyskać wszystkie informacje.

Ręczna Robota – catering Ząbki, Bródno, Targówek – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług cateringowych!

Wydarzenia

Nasz catering to propozycja na urodziny, imieniny, jubileusze, chrzciny, komunie, a także innego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Także dostarczamy nasze wyśmienite posiłki na różne spotkania biznesowe – szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy integracyjne, spotkania świąteczne i wiele innych.

W naszym menu znalazło się wiele interesujących propozycji na rodzinne i biznesowe spotkania, w tym między innymi dania mięsne i warzywne, makarony, dania z owocami morza, przekąski na słodko i na słono, kanapki, a także zachwycające desery.

Kontakt

Adres
Św. Wincentego 99/2
03-291 Warszawa
tel: +48 537 458 939